Visitors group Andrzej GRZYB

Młodzież z Wielkopolski w Parlamencie Europejskim

W dniach 27-29 czerwca w ramach wyjazdu studyjnego do Parlamentu Europejskiego, Belgię odwiedziła grupa wybitnie zdolnej młodzieży z całej Wielkopolski. Byli to laureaci licznych konkursów i olimpiad m.in.: wiedzy o UE, konkursu mowy gwarą, festiwalu kolęd i pastorałek, wiedzy o Stanisławie Mikołajczyku, turnieju młodego mechanizatora, konkursu młodych producentów rolnych czy poezji angielskiej. Młodzieży towarzyszyli opiekunowie z poszczególnych szkół, którzy poprzez codzienną pracę z podopiecznymi przyczyniają się do ich sukcesów. Przewodnikiem wycieczki była Pani Maria Kozińska, z którą grupa odwiedziła takie miasta jak Leuven, Antwerpię oraz Brukselę.

Głównym punktem wyjazdu była wizyta w Parlamencie Europejskim. Na wstępnie grupa wysłuchała wykładu dotyczącego instytucji europejskich i działalności europosłów. Następnie odwiedzono salę obrad, w której odbywają się sesje Parlamentu. Na koniec wszyscy stanęli do pamiątkowego zdjęcia z Posłem Andrzejem Grzybem. Całość zwieńczył wspólny lunch w restauracji parlamentarnej.

Liczymy, że wyjazd studyjny dostarczył naszym gościom wiedzę, którą będą mogli wykorzystać po powrocie oraz wrażenia, które pozostaną na długo w ich pamięci.

Dorian Zięba

>> GALERIA ZDJĘĆ <<

2 komentarzy
  1. Regina 2 lata temu

    Wyjazd do Brukseli był męczący ale niezapomniany.Trudno zliczyć nowe dla mnie wrażenia i odczucia. Poza tym tak wielu rzeczy człowiek uczy się ,,pomiędzy.” Wycieczka warta zachodu, no i pan europoseł to osoba intrygująca i z klasą.Serdecznie dziękuję za umożliwienie skorzystania z takiej formy edukacji.Pozdrawiam, Regina Burkiciak z Mosiny

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2018 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego. Zaprojektował nlfant.eu

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?