Dzien Kobiet 2016_075

Piosenki Anny German na Dzień Kobiet – fotorelacja

Koncert piosenek Anny German to tegoroczny prezent z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego w Ostrzeszowie. Zaproszenie Andrzeja Grzyba, Posła do Parlamentu Europejskiego oraz przedstawicieli Polskiego Stronnictwa Ludowego przyjęły panie z całej południowej i zachodniej Wielkopolski.   

W Ostrzeszowskim Centrum Kultury zjawiły się przedstawicielki wszystkich środowisk aktywnych i przedsiębiorczych pań z powiatów południowej Wielkopolski oraz powiatu leszczyńskiego: sołtyski, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, nauczycielki, radne, amazonki, animatorki życia społecznego i kulturalnego.

Tegorocznym prezentem dla pań z okazji ich święta był koncert młodej, zdolnej i nagradzanej na wielu festiwalach Katarzyny Zawdy. Artystka, studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu w ubiegłym roku zdobyła pierwszą nagrodę na Festiwalu im. Anny German w Moskwie, gdzie zachwyciła tamtejszych fanów gwiazdy. W Ostrzeszowie również popisała się pięknym wokalem za co publiczność nagrodziła ją gromkimi brawami. Pochodząca z Żegocina w gminie Czermin, wszechstronnie uzdolniona Katarzyna Zawada wykonała największe przeboje piosenkarki, w języku polskim, włoskim i rosyjskim. Jej występy były przeplatane gawędami o życiu Anny German.

Spotkanie zakończyło spotkanie przy kawie, ciastku i wspólnych rozmowach oraz możliwość obejrzenia wystawy fotograficznej „Piękno kobiety” prezentowanej w hallu OCK. Każdej pani wręczono też tulipany od Andrzeja Grzyba, Mieczysława Matyszkiewicza, prezesa ZP PSL w Ostrzeszowie, Adama Mickiewicza, wicestarosty ostrzeszowskiego i Maksymiliana Ptaka, radnego powiatu ostrzeszowskiego.

>> CAŁA GALERIA FOTOGRAFII <<

 

0 komentarzy

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2017 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego. Zaprojektował nlfant.eu

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?