biesiada

Urodziny w gronie najbliższych

Tegoroczna Letnia Biesiada asystentów i współpracowników posła Andrzeja Grzyba miała wyjątkowy charakter. Wszystko dlatego, że tradycyjne spotkanie integracyjne było połączone z urodzinami eurodeputowanego. Andrzej Grzyb 23 sierpnia kończy 60 lat.

 

Z tej okazji jego asystenci, współpracownicy, osoby, które przez ostatnie lata miały okazję odbyć praktyki w biurach w Polsce i Brukseli przygotowali jubilatowi niespodziankę. Było gromkie „Sto lat”, życzenia i oczywiście kwiaty, które w imieniu zebranych w Przedborowie złożyła Sabina Dachowska, dyrektor biura oraz Maksymilian Ptak, asystent i członek Zarządu Powiatu Ostrzeszowskiego. – Nie ukrywam, że jestem zaskoczony – powiedział Andrzej Grzyb. – Letnia Biesiada Asystentów i Współpracowników to zawsze okazja do rozmowy, integracji i dowiedzenia się, co słychać u osób, które były na stażach a okazuje się, że ja stałem się bohaterem wieczoru. Jednak muszę przyznać, że świętowanie w gronie najbliższych to najlepszy sposób na spędzenie urodzin.

 

Letnie Biesiady to pomysł wspomnianego już Maksymiliana Ptaka. Kilka lat temu, z jego inicjatywy, pracownicy byli i aktualni pracownicy Andrzeja Grzyba, praktykanci oraz przyjaciele, którzy wspierają posła w jego pracy spotykają się w sierpniu by rozmawiać o pracy, ale przede wszystkim o planach na przyszłość.

 

3 komentarzy
 1. gefion polska kontakt 11 miesięcy temu

  Ciekawe informacje już dawno nie czytałem takiego fajnego artykułu.

 2. OCP kraj 10 miesięcy temu

  Ciekawe informacje muszę poczytać więcej

 3. kabotaż 10 miesięcy temu

  Jednak lokalny sektor nie zrobił jeszcze zoptymalizowanej możliwości dla przewoźników także regularnie polisy kabotażowe zawierają podstawowy poziom ochrony. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych nie oferuje takich zabezpieczeń przewoźnikom, którzy dokonują przewozy pojazdami od możliwej wadze całkowitej do 3,5 tony. Uznaje to bynajmniej chociaż to, że ubezpieczalnie nie potrafią ani dobrze ocenić ryzyka, ani oraz nie znają specyfiki transportowej. Z elementu widzenia oceny ryzyka transportowego, przewozy kabotażowe są od wiele dużo bezpieczne niż przewozy międzynarodowe, zaś obecnym nadzwyczaj krajowe. Takie drogi są nie tylko krótsze,ale a nie muszą odbywania aż tak ryzykownych postojów. Ponadto infrastruktura samochodowa jest znacząco piękniejsza niż w Polsce, a rygorystyczne przepisy, wysokie mandaty a ciągle większe konsekwencji nie pozwolą na jakieś opóźnienia w tym poziomie.
  Na co zwrócić uwagę wykonując przewozy kabotażowe oraz nawiązując

Opublikuj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

©2018 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego. Zaprojektował nlfant.eu

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?