Nagraj swój pomysł – dołącz do EPP w Krakowie!

20 i 21 lutego w Krakowie odbędzie się spotkanie Grupy Europejskiej Partii Ludowej. Uczestników powitają Joseph DAUL – przewodniczący EPP, Jacek PROTASIEWICZ – przewodniczący polskiej delegacji grupy EPL w PE oraz Andrzej GRZYB wiceprzewodniczący polskiej delegacji grupy EPL w PE. Swój udział w spotkaniu potwierdzili m.in.: Prezydent RP Bronisław Komorowski, Premier Donald Tusk oraz Wicepremier i Minister Gospodarki Janusz Piechociński.

EPP_Krakow

W związku z nadchodzącym wydarzeniem Europejska Partia Ludowa przygotowała konkurs, w którym pierwszą nagrodą jest wyjazd do Krakowa na spotkanie Grupy Europejskiej Partii Ludowej oraz szkolenie z pozyskiwania funduszy europejskich.

CO TRZEBA ZROBIĆ? Nakręcić maksymalnie 1 minutowy film a potem umieścić go tutaj lub poprzez Instagram używając hasztagu #EPPKrakow.

OPISZ SIEBIE: Dodaj krótki opis o sobie

KIEDY? Konkurs trwa od 4 lutego do 14 lutego. Filmy można umieszczać do środy 12 lutego do północy. Głosowanie rozpoczyna się już pierwszego dnia i trwa do czwartku 13 lutego do północy. Zwycięzca zostanie oficjalnie ogłoszony w piątek 14 lutego o godz. 10.30 na stronie Facebookowej Grupy EPL oraz powiadomiony bezpośrednio przez wiadomość na Facebooku.

KTO? Konkurs jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych w przedziale wiekowym 18-35 lat zamieszkałych stale na terenie Polski, którzy posiadają konto na Facebooku.

ZWYCIĘZCA? Zwycięzcą będzie osoba, która otrzyma najwięcej “Lubię to!” (like’ów) pod swoim filmem. Na projekt można głosować tylko raz.

PIERWSZA NAGRODA: Wyjazd do Krakowa na spotkanie Grupy Europejskiej Partii Ludowej (przyjazd 19 lutego wieczorem, wyjazd 21 lutego po południu) oraz szkolenie z pozyskiwania funduszy europejskich. Grupa EPL pokrywa koszt podróży pociągiem w obie strony 2 klasą oraz dwie noce w hotelu.

Szczegóły konkursu znajdują się na stronie: www.bit.ly/1kN4xze

©2023 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?