Rekomendacja prof. Hanny Suchockiej dla dr Andrzeja Grzyba w wyborach do PE

Proszę Państwa, każde wybory są ważne, ale te wybory, do Parlamentu Europejskiego mają rzeczywiście szczególną ważność. Dlatego zachęcam wszystkich do pójścia i do oddania głosu na sprawdzonych kandydatów. Mamy wspaniałego kandydata jakim jest poseł Andrzej Grzyb. Jest to autentyczny kandydat z Wielkopolski zakorzeniony tutaj, znający doskonale Wielkopolskę, znający jej problemy ale także posiadający cechy, które są charakterystyczne dla wielkopolan: rzetelność, skromność a zarazem taką rozwagę. Jest także bardzo sprawdzonym i mającym świetną opinię parlamentarzystą europejskim. Warto na niego oddać głos.

 

– Pani premier Suchocka wyraziła poparcie pana posła Andrzeja Grzyba, jako Wielkopolanina, jako dobrego kandydata w eurowyborach, który będzie reprezentował wartości chrześcijańskie. To dla pani premier było bardzo ważne – dowiedzieliśmy się w PSL.

Dla pochodzącej z Pleszewa w Wielkopolsce Suchockiej bardzo ważne jest, żeby udzielić poparcia kandydatowi, który pochodzi właśnie z tego regionu – mówią nam ludowcy. – Na poznańskiej liście Koalicji Europejskiej Andrzej Grzyb jest pierwszym Wielkopolaninem, mimo że startuje z numeru trzeciego – podkreślają przedstawiciele PSL.

Przeczytaj cały artykuł na: www.polsatnews.pl

 

 

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?