Europoseł podsumowuje

W piątek w Ostrzeszowie, we wtorek w Przygodzicach w powiecie ostrowskim. Europoseł Andrzej Grzyb podsumowuje pięcioletnią kadencję w Parlamencie Europejskim. Członek Europejskiej Partii Ludowej na konferencji zaznaczył, że w przyszłej kadencji w tej frakcji najwięcej posłów może być z Polski, co znacznie może wpłynąć na działania w Europie. “Podczas mijającej kadencji mieliśmy okazję m.in. uczestniczyć w polskim przewodnictwie w Unii Europejskiej” – powiedział Radiu Centrum europoseł Andrzej Grzyb:

“Polska została zauważona jako kraj, który w sposób przemyślany, logiczny i bardzo uporządkowany poprowadził swoją prezydencję. Ten krótki, ale efektywny okres czasu został doceniony przez politycznych konkurentów, m.in. przez Martina Schulza z partii socjaldemokratycznej SPD. Obecny przewodniczący Parlamentu Europejskiego powiedział, że z jego kilkunastoletniego doświadczenia w PE, była to najlepiej przeprowadzona prezydencja”.

Na konferencji obecni byli również wójt Przygodzic Krzysztof Rasiak, a także członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego Krzysztof Grabowski i poseł Piotr Walkowski.

Źródło: http://m.rc.fm/polityczne/europosel-podsumowuje.html

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?