Narada subregionu leszczyńskiego

Konferencją prasową, z udziałem lokalnych mediów oraz kandydatów PSL w wyborach do Parlamentu Europejskiego, rozpoczęło się spotkanie subregionalne w powiecie leszczyńskim.

Kandydatów reprezentowali Poseł do PE Andrzej Grzyb, Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Zofia Szalczyk, Senator RP Andżelika Możdżanowska oraz Wiceprezes Zarządu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Urządzeń Wodnych z Poznaniu Marek Baumgart.

Subregionalne spotkanie dla powiatów gostyńskiego, kościańskiego, krotoszyńskiego, rawickiego, nowotomyskiego, wolsztyńskiego i leszczyńskiego odbyło się w Garzynie (gm. Krzemieniewo). Zgromadziło liczną reprezentację mieszkańców tamtejszej gminy oraz w/w powiatów. Gośćmi specjalnymi były dzieci z Przedszkola i  Szkoły Podstawowej w Garzynie, które zaprezentowały swoje zdolności wokalne i taneczne.

Głównym punktem spotkanie była prezentacja kandydatów Wielkopolskiego PSL do Parlamentu Europejskiego (PEŁNA LISTA KANDYDATÓW) oraz programu wyborczego pod hasłem Wielkopolski Punkt Widzenia (POZNAJ SZCZEGÓŁY).

©2022 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?