Życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego

2014-09-06 16.07.44

Drodzy Żołnierze Zawodowi i Narodowych Sił Rezerwowych, Podchorążowie szkół oficerskich i Kadeci, Pracownicy Cywilni Wojska oraz Kombatanci i Weterani

Obchodzone w rocznicę Bitwy Warszawskiej Święto Wojska Polskiego jest wyrazem hołdu dla tradycji i dorobku polskiego oręża. 15 sierpnia to dzień należący do wszystkich Polaków, data skłaniająca do refleksji nad historią, tradycją  i wartościami, które określają nas jako Naród. Przypomina nam o takich wartościach, jak honor, odwaga i poświęcenie, wskazuje na znaczenie pokoju i odpowiedzialności za losy obywateli i państwa.

Z okazji Święta Wojska Polskiego składam słowa szacunku i uznania Polakom i Polkom, którzy swój zawodowy los związali z Wojskiem Polskim. Słowa podziękowania kieruję do żołnierzy zawodowych i Narodowych Sił Rezerwowych, podchorążych szkół oficerskich oraz kadetów szkół podoficerskich.

Dziękuję za profesjonalną, rzetelną oraz pełną trudów i poświęceń służbę. Dziękuję za codzienne zaangażowanie, determinację, a nierzadko i poświęcenie. Składam podziękowania za odwagę i bohaterstwo w służbie Ojczyzny i jej obywateli.

Pragnę przekazać Państwu życzenia zdrowia, pomyślności oraz zawodowej satysfakcji w służbie na rzecz Naszej Ojczyzny Polski i Polaków.

Z okazji Święta Wojska Polskiego pragnę także zwrócić się do kombatantów i weteranów, żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku, do reprezentantów instytucji i stowarzyszeń współpracujących z wojskiem. Dziękuję za to, że wspomagacie armię swoim doświadczeniem.

Bardzo serdeczne pozdrawiam również rodziny żołnierzy i pracowników cywilnych wojska. Dziękuję za Państwa cierpliwość i oddanie.

 

Z wyrazami szacunku

podpis kolor

Andrzej Grzyb

Poseł do Parlamentu Europejskiego

©2020 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?