Dzień Kobiet w Ostrzeszowie

GALERIA FOTOGRAFII

„Sukces pisany szminką” – pod takim hasłem odbyło się tegoroczne spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet zorganizowane przez Andrzeja Grzyba. Poseł do Parlamentu Europejskiego zaprosił Panie, które od lat, z powodzeniem, działają na rzecz lokalnych społeczności i cieszą się dużym uznaniem swojego środowiska. Jak zawsze nie zabrakło muzycznego upominku i żonkili zwiastujących wiosnę.

Dla Pań, które przyjechały do Ostrzeszowa zaśpiewała Gabriela Przygoda z Doruchowa, która jest laureatką Przeglądu Form Muzycznych „Muzyka Naszą Nadzieją”. Wokalistka zaprezentowała utworu o kobietach a w świat przepięknych dźwięków skrzypiec i fletni pana zabrał gości posła Andrzeja Grzyba Jacek Klyta.

Każda z Pań otrzymała żonkile. Był również tort w niebiesko-żółtych – unijnych – barwach. Życzenia gościom złożyli również m.in. senator Andżelika Możdżanowska, sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa rady Ministrów, poseł Piotr Walkowski i Lech Janicki, starosta ostrzeszowski.

Każde spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet połączone jest z prezentacją. Tegoroczna była poświęcona przedsiębiorczym kobietom, które aktywnie działają w biznesie a swoje firmy prowadzą dzięki funduszom unijnym.

prezentacja dostępna pod poniższym linkiem:

„Sukces pisany szminką. Fundusze unijne efektywnym wsparciem kobiecych biznesów”

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?