Dzień Sołtysa

W sobotę 9 marca 2019r. odbyła się III Pielgrzymka Sołtysów do Sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. Na zaproszenie Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Krzysztofa Grabowskiego, prezesa Wielkopolskiej Izby Rolniczej Piotra Walkowskiego, Prezesa Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego Jarosława Maciejewskiego oraz Burmistrza Miasta i Gminy Stawiszyn Justyny Urbaniak w uroczystych obchodach Dnia Sołtysa udział wzięło ponad pół tysiąca sołtysów z całej Wielkopolski.

 

 

 

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Sołtysa pragnę złożyć wszystkim Paniom i Panom Sołtysom wyrazy szacunku i uznania.

Dziękuję za zaangażowanie, umiejętność współpracy i nawiązywania dialogu w pracy społecznej, za podtrzymywanie tradycji oraz kształtowanie pozytywnego wizerunku wsi.

Pragnę życzyć, aby pełniona funkcja lidera wiejskiej społeczności była dla Państwa  źródłem nieustannej satysfakcji, a trud i wysiłek w nią włożony zaowocował rozwojem sołectw, zapewnieniem im wielu pożytecznych inwestycji, a także pewnych sukcesów. Niech satysfakcja z pełnionej funkcji opiekuna i gospodarza wsi oraz społeczne poważanie towarzyszą Państwu w codziennej pracy i działalności.  

 

podpis do wykorz

 

 

 

zdjęcia: https://www.facebook.com/krajowestowarzyszeniesoltysow/photos/a.674988192644119/1391063724369892/?type=3&theater

 

 

 

 

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?