EPP obraduje w Toledo. Terroryzm wyzwanie dla nas wszystkich.

Andrzej Grzyb, członek Biura Politycznego Europejskiej Partii Ludowej, bierze udział w posiedzeniu ugrupowania w Toledo. W Hiszpanii politycy z największej i zrzeszającej najważniejsze ugrupowania polityczne partii w Europie rozmawiają o najbardziej palących nasz kontynent problemach. 

 

Dużo uwagi zostanie poświęconej walce z islamskim terroryzmem oraz ochronie wartości demokratycznych i zapobieganiu radykalizacji postaw. Kwestia, która od wielu miesięcy stawiana jest przez Andrzeja Grzyba oraz EPP jako priorytetowa w pracach legislacyjnych Parlamentu Europejskiego stała się głównym punktem większości spotkań po atakach terrorystycznych w Paryżu oraz aktach terror na Bliskim Wschodzie.

 

Spotkanie w Toledo będzie również poświęcone prawnym zabiegom pozwalającym na ujednolicenie rynku cyfrowego w Europie oraz odzyskania przez kraje naszego kontynentu lidera w tej dziedzinie.

 

W obradach uczestniczyć będzie m.in. Mariano Rajoy, premier Hiszpanii oraz  María Dolores de Cospedal, sekretarz generalny hiszpańskiej Partii Ludowej.

Obrady będą transmitowane na stronie:

http://www.eppgroup.eu/

©2023 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?