Rywalizowali o puchar posła Andrzeja Grzyba

Na terenie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbyła się trzecia edycja Turnieju Piłki Nożnej Oldboy’ów o Puchar Posła do Parlamentu Europejskiego Andrzeja Grzyba. W zawodach rywalizowali przyjaciele z piłkarskich boisk, którzy czynne uprawianie sportu mają już za sobą.

Mimo niesprzyjającej pogody turniej cieszył się niezwykłym powodzeniem. Licznie przybyłe drużyny z terenu  Krzyża Wielkopolskiego, Chodzieży, Wysokiej oraz Piły pokazały się z bardzo dobrej strony. Mecze odbywały się w przyjacielskiej atmosferze. Padały piękne gole, także ze strony bramkarzy były parady bramkarskie. Po raz pierwszy na event posła Andrzeja Grzyba przyjechała ekipa Polisy Ubezpieczenia z Chodzieży z Dariuszem Dziubą na czele. Swoją niezawodność potwierdził Damian Piwowarczyk i jego przyjaciele reprezentujący Hurtownię Neuman. W zawodach debiutował Przemysław Lewicz i jego koledzy z Wysokiej. Przegranych nie było.

S8670003

W podsumowaniu turnieju udział wzięła Natalia Piechocka reprezentująca posła Andrzeja Grzyba wręczając puchary i wyróżnienia najlepszym drużynom.

S8670008

Fot. Mariusz Markowski

©2021 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?