Piosenki Anny German na Dzień Kobiet – fotorelacja

Koncert piosenek Anny German to tegoroczny prezent z okazji Dnia Kobiet zorganizowanego w Ostrzeszowie. Zaproszenie Andrzeja Grzyba, Posła do Parlamentu Europejskiego oraz przedstawicieli Polskiego Stronnictwa Ludowego przyjęły panie z całej południowej i zachodniej Wielkopolski.   

W Ostrzeszowskim Centrum Kultury zjawiły się przedstawicielki wszystkich środowisk aktywnych i przedsiębiorczych pań z powiatów południowej Wielkopolski oraz powiatu leszczyńskiego: sołtyski, członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, nauczycielki, radne, amazonki, animatorki życia społecznego i kulturalnego.

Tegorocznym prezentem dla pań z okazji ich święta był koncert młodej, zdolnej i nagradzanej na wielu festiwalach Katarzyny Zawdy. Artystka, studentka Akademii Muzycznej w Poznaniu w ubiegłym roku zdobyła pierwszą nagrodę na Festiwalu im. Anny German w Moskwie, gdzie zachwyciła tamtejszych fanów gwiazdy. W Ostrzeszowie również popisała się pięknym wokalem za co publiczność nagrodziła ją gromkimi brawami. Pochodząca z Żegocina w gminie Czermin, wszechstronnie uzdolniona Katarzyna Zawada wykonała największe przeboje piosenkarki, w języku polskim, włoskim i rosyjskim. Jej występy były przeplatane gawędami o życiu Anny German.

Spotkanie zakończyło spotkanie przy kawie, ciastku i wspólnych rozmowach oraz możliwość obejrzenia wystawy fotograficznej „Piękno kobiety” prezentowanej w hallu OCK. Każdej pani wręczono też tulipany od Andrzeja Grzyba, Mieczysława Matyszkiewicza, prezesa ZP PSL w Ostrzeszowie, Adama Mickiewicza, wicestarosty ostrzeszowskiego i Maksymiliana Ptaka, radnego powiatu ostrzeszowskiego.

>> CAŁA GALERIA FOTOGRAFII <<

 

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?