Plebiscyt Głosu Wielkopolskiego: Wybieramy Wielkopolskiego Strażaka Roku 2014!

Gaszą pożary, ratują ludzi z wypadków i powodzi. Teraz, mogą zwyciężyć w naszym plebiscycie na Wielkopolskiego Strażaka Roku 2014. Czekamy na zgłoszenia strażaków ochotników.

strazak_roku_wlkp– Strażacy na co dzień nie tylko gaszą pożary. Są na miejscu wypadków samochodowych, walczą z żywiołem – usuwając drzewa po nawałnicy i pomagają ludziom dotkniętym powodzią. Ci ludzie zasługują na wyróżnienie – mówi Krzysztof Grabowski, wiceprezes zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP i Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego.  To właśnie strażacy ochotnicy często docierają jako pierwsi na miejsce zdarzenia, dlatego muszą być przygotowani na każdą ewentualność. Ważne by dysponowali dobrym sprzętem. –Samorząd województwa oraz gminy i powiaty wspierają ochotnicze straże pożarne. Potrzeby są jednak bardzo duże – tłumaczy Krzysztof Grabowski.
Strażacy, którzy wezmą udział w naszym plebiscycie mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody dla siebie i swojej jednostki: wycieczkę do Parlamentu Europejskiego ufundowaną przez Posła do PE Andrzeja Grzyba oraz vouchery na sprzęt elektroniczny o wartości: 2500, 1500 i 1000 zł (kolejno za I, II i III miejsce).
Jednostki laureatów wzbogacą się o: voucher na sprzęt strażacki ufundowany przez WO OSP w Poznaniu o wartości 15 tys. zł. (I miejsce), 6 hełmów strażackich Calisia Vulcan o łącznej wartości około 4,2 tys. zł. ufundowanych przez KZPT w Kaliszu (II miejsce) 6 kurtek wyjściowych OSP typu 3/4 ufundowanych przez WUS Brzeziny o wartości ok. 3,6 tys. zł. (III miejsce).
Kandydatury należy zgłaszać do 13 sierpnia (do godz. 12). Głosowanie rozpocznie się 8 sierpnia.Czytaj więcej: http://www.gloswielkopolski.pl
KK

©2022 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?