Poparcie dla Daniela Kusza – kandydata na Wójta Gminy Władysławów

Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak oraz Prezes ZW PSL w Wielkopolsce, Poseł do PE Andrzej Grzyb udzielili poparcia Danielowi Kuszowi – kandydatowi na Wójta Gminy Władysławów.

W piątkowe (21 listopada) popołudnie przez Urzędem Gminy Władysławów Polskie Stronnictwo Ludowe zorganizowało konferencje prasową z udziałem europosła Andrzeja Grzyba.

Konferencja miała na celu oficjalne poparcie Daniela Kusza, który z ramienia ludowców ubiega się fotel wójta gminy Władysławów. W konferencji uczestniczyli przedstawiciele struktur gminnych i powiatowych oraz zwycięzcy wyborów samorządowych do rad gmin, powiatu oraz sejmiku województwa wielkopolskiego. Stąd nikogo nie zdziwiła obecność takich osób, jak Karol Mac, który uzyskał mandat radnego w gminie Turek, Tadeusza Geblera i Krzysztofa Przygońskiego przyszłych radnych powiatowych  oraz Anny Majdy, która najprawdopodobniej uzyskała mandat w Sejmiku Wojewódzkim. Nie zabrakło także szefów struktur powiatowych i gminnych oraz radnego Henryka Trochy.

Więcej na stronie:http://www.iturek.net

ZDJĘCIA

Z mieszańcami Międzylesia (gmina Władysławów, powiat turecki) spotkał się Wicemarszałek Sejmu RP Eugeniusz Grzeszczak by wesprzeć przed II turą wyborów PSL-owskiego kandydata na stanowisko wójta Daniela Kusza.

©2023 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?