Tradycja – Nowoczesność – Polska

W Poznaniu odbyła się konferencja prasowa z udziałem Wicepremiera Janusza Piechocińskiego oraz Wielkopolskich kandydatów w Wyborach do Parlamentu Europejskiego: Posła Andrzeja Grzyba, Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Wojciecha Jankowiaka, Wiceprezesa PSL w Wielkopolsce Krzysztofa Paszyka, Wicedyrektor oddziału KRUS w Poznaniu Mirosławy Katarzyny Kaźmierczak i Wiceprezesa WFOŚiGW Marka Baumgarta. Konferencję otworzył Wiceprezes PSL w Wielkopolsce, a zarazem Rzecznik Prasowy Krzysztof Grabowski.

tradycja_nowoczesnoscCzęść kandydatów do Parlamentu Europejskiego buduje swoją popularność, znęcając się przy tym nad polską demokracją – stwierdził wicepremier, szef PSL Janusz Piechociński podczas wizyty w Wielkopolsce.

Podczas wyborczego objazdu regionu Piechociński wsparł kandydatów swej partii w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Według ministra gospodarki Europa musi znaleźć odpowiedź na wstrząs jakim był kryzys i dlatego – mówił – “jak nigdy dotąd, potrzebna jest nam profesjonalna, mądra i kompetentna reprezentacja w PE, a nie złożona z ludzi znanych, z tego, że są znani”.

Europoseł PSL i jedynka na wielkopolskiej liście tej partii w wyborach do PE Andrzej Grzyb stwierdził, że ostatnie wizyty wicepremiera i szefa PSL w Wielkopolsce “można spointować zdaniem: mniej agresywnej polityki, budujmy fabryki”.

Szef ludowców podkreślał, że PSL jest wyjątkową formacją w polskiej polityce, która za chwilę będzie obchodziła 120-lecie istnienia. – Nie chowamy się za inne szyldy. Nie proponujemy zupełnie nowych programów – powiedział wicepremier.

Czytaj więcej: http://wiadomosci.wp.pl

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?