Urodziny w gronie najbliższych

Tegoroczna Letnia Biesiada asystentów i współpracowników posła Andrzeja Grzyba miała wyjątkowy charakter. Wszystko dlatego, że tradycyjne spotkanie integracyjne było połączone z urodzinami eurodeputowanego. Andrzej Grzyb 23 sierpnia kończy 60 lat.

 

Z tej okazji jego asystenci, współpracownicy, osoby, które przez ostatnie lata miały okazję odbyć praktyki w biurach w Polsce i Brukseli przygotowali jubilatowi niespodziankę. Było gromkie „Sto lat”, życzenia i oczywiście kwiaty, które w imieniu zebranych w Przedborowie złożyła Sabina Dachowska, dyrektor biura oraz Maksymilian Ptak, asystent i członek Zarządu Powiatu Ostrzeszowskiego. – Nie ukrywam, że jestem zaskoczony – powiedział Andrzej Grzyb. – Letnia Biesiada Asystentów i Współpracowników to zawsze okazja do rozmowy, integracji i dowiedzenia się, co słychać u osób, które były na stażach a okazuje się, że ja stałem się bohaterem wieczoru. Jednak muszę przyznać, że świętowanie w gronie najbliższych to najlepszy sposób na spędzenie urodzin.

 

Letnie Biesiady to pomysł wspomnianego już Maksymiliana Ptaka. Kilka lat temu, z jego inicjatywy, pracownicy byli i aktualni pracownicy Andrzeja Grzyba, praktykanci oraz przyjaciele, którzy wspierają posła w jego pracy spotykają się w sierpniu by rozmawiać o pracy, ale przede wszystkim o planach na przyszłość.

 

©2023 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?