Noworocznie wśród przyjaciół PSL

W niedzielę 7 lutego w Restauracji Eldorado w Ostrzeszowie, odbyło się spotkanie noworoczne przyjaciół Polskiego Stronnictwa Ludowego. Był to czas na rozmowy, integrację, a także moment na składanie życzeń noworocznych.

W klimat spotkania wprowadziła Kapela Ludowa z Żegocina, po której licznie zgromadzonych gości, przywitał poseł do Parlamentu Europejskiego – Andrzej Grzyb, który wraz z Lechem Janickim, Starostą Ostrzeszowskim oraz Mieczysławem Matyszkiewiczem, Prezesem Powiatowym PSL pełnili rolę gospodarzy.

Następnie zebrani mieli okazję wysłuchać Zespołu „Dominki” z Ostrzeszowa. Grupa pod opieką pani mgr Renaty Nowickiej zaprezentowała koncert pełen znanych i lubianych utworów. Po występach utalentowanych, młodych artystów, podsumowano miniony czas i omówiono plany na przyszłość. Głos zabrał m.in. poseł na Sejm RP Krzysztof Paszyk, Wiceprezes PSL Wielkopolska. Ci, którzy niestety nie mogli przybyć na spotkanie, przekazali na ręce organizatorów listy gratulacyjne i podziękowania dla członków Stronnictwa za ich codzienną pracę i zaangażowanie.

Zakończeniem części oficjalnej był występ Katarzyny Zawady- laureatki Złotej Eurydyki podczas II Międzynarodowego Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015r. Z okazji 80 rocznicy urodzin Anny German, która przypada 14 lutego, artystka wykonała utwory z Jej repertuaru.

>> GALERIA FOTOGRAFII <<

©2023 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?