W powiecie leszczyńskim

„Fundusze Europejskie w Rozwoju Lokalnym oraz Regionalnym – doświadczenia i oczekiwania” to temat Wielkopolskiej Konferencji Programowej Polskiego Stronnictwa Ludowego Województwa Wielkopolskiego, która odbyła się dnia 10 maja 2014 r. w Wyższej Szkole Humanistycznej w Lesznie.
Wśród prelegentów byli m.in.:

– Poseł do PE Andrzej Grzyb, który podsumował 10 lat Polski w UE;

– Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi Zofia Szalczyk, której tematem wystąpienia był Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020;

–  Starosta Ostrzeszowski, Przewodniczący Konwentu Starostów Wielkopolski,  Lech Janicki, który mówił o pozyskiwaniu funduszy europejskich przez samorządy.

Leszno- konferencja programowa

Po konferencji Prezes ZP PSL w Lesznie Jan Szkudlarczyk zaprosił wszystkich gości konferencji na euro-grillowanie  nad zbiornikiem wodnym w Rydzynie. Impreza ta była otwarta dla wszystkich mieszkańców regionu, którzy licznie zgromadzili się w plenerowej scenerii. Organizatorzy przygotowali w ramach euro-grillowania gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki konne, pływanie po zalewie łodzią rydzyńskich strażaków i wiele inne atrakcji.

euro-piknik

euro-piknik2

©2022 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?