Życzenia z okazji Święta Wojska Polskiego

Drodzy Żołnierze Zawodowi i Narodowych Sił Rezerwowych, Podchorążowie Szkół Oficerskich i Kadeci, Pracownicy Cywilni Wojska oraz Kombatanci i Weterani

 

W dniu 15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego. Jednocześnie jest to data upamiętniająca zwycięską Bitwę Warszawską 1920 roku, nazwaną Cudem nad Wisłą. W tym dniu oddajemy cześć bohaterom, którzy oddali własne życie za naszą Ojczyznę, a także wyrażamy podziękowanie za poświęcenie i trud w służbie na rzecz ochrony Niepodległości Polski oraz zapewnienia bezpieczeństwa i nienaruszalności granic.

Służba wojskowa wymaga wielu wyrzeczeń, poświęcenia i oddania. Żołnierze poprzez swoją codzienną pracę zmagają się ze współczesnymi zagrożeniami bezpieczeństwa.

Z okazji Święta Wojska Polskiego składam wszystkim żołnierzom i pracownikom wojska najlepsze życzenia: wytrwałości i skuteczności w służbie, zawodowej satysfakcji, dobrego zdrowia, szczęścia i rodzinnej harmonii.

Pragnę serdecznie pozdrowić kombatantów i weteranów, żołnierzy rezerwy i w stanie spoczynku, z których wielu nadal służy wojsku swoim doświadczeniem i umiejętnościami.

Wyrazy uznania i wdzięczności kieruję do rodzin żołnierzy oraz pracowników wojska. Dziękuję za cierpliwość i poświęcenie z jakim wspieracie swoich bliskich w wypełnianiu przez nich powinności wobec Ojczyzny.

podpis do wykorz

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?