Młodzież wytypowała posła Andrzeja Grzyba

mlodziez_wytypowalaAndrzej Grzyb znajdzie się w Cyfrowej Dziecięcej Encyklopedii Wielkopolan. Poseł do Parlamentu Europejskiego został wybrany przez uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niedźwiedziu. W ramach projektu młodzi ludzie wskazują osoby, które według nich najlepiej pracują na rzecz swoich Małych Ojczyzn.

W całej Wielkopolsce nad Cyfrową Dziecięcą Encyklopedią Wielkopolan pracuje ponad 9000 uczniów z 226 szkół. Młode osoby wspomagane są przez 452 nauczycieli. Każdy z zespołów musi wybrać jedną osobę, która według nich jest najciekawszą i najwybitniejszą postacią w ich gminie.

zdjęcie073

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Niedźwiedziu stwierdzili, że taką osobą jest Andrzej Grzyb, poseł do Parlamentu Europejskiego. W czasie spotkania z deputowanym młodzi ludzie zadawali pytania, które pozwolą im stworzyć wpis dotyczący posła w wirtualnej Encyklopedii Wielkopolan.

GALERIA FOTOGRAFII

– Stworzenie Encyklopedii to doskonały pomysł. Praca przy projekcie pozwala młodym ludziom poznać bliżej ich region, jego historię oraz osoby, które ją tworzyły. Przy okazji uczą się pracy w grupie i jak mogłem zobaczyć świetnie się bawią. Widać, że możliwość zadawania pytań sprawia im przyjemność. To oznacza, że są ciekawe świata – powiedział po spotkaniu w Niedźwiedziu Andrzej Grzyb, poseł do Parlamentu Europejskiego.

Dzięki projektowi eSzkoła Cyfrowa dziecięca Encyklopedia Wielkopolan powstanie mapa naszego województwa, która odwiedzającym witrynę pozwoli poznać region dzięki żyjącym tutaj i pracującym ludziom.

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?