Zgłoś drużynę na grzybobranie

Mamy już pierwsze zgłoszenia udziału w „Mikstackim grzybobraniu z piknikiem w Przedborowie”. Do imprezy, która odbędzie się w sobotę, 26 września, pozostało tylko kilka dni. Organizatorzy przygotowali wiele  atrakcji z  nagrodami – główną będzie wizyta w Parlamencie Europejskim na zaproszenie europosła Andrzeja Grzyba. 

„Mikstackie grzybobranie z piknikiem w Przedborowie” odbędzie się 26 września. Miłośnicy jesiennych wędrówek po lasach poszukiwania dorodnych borowików, maślaków czy kurek rozpoczną o 9.00 rano.

Poniżej publikujemy regulamin imprezy, który określa zasady uczestnictwa i punktacji w konkursie, która składał się będzie z dwóch części: samego grzybobrania (w godz. 9.00 do 13.00) oraz gier i zabaw a także quizów tematycznych w ramach pikniku (od godz. 13.30). Oddzielnie oceniany będzie konkurs kulinarny. Patronami medialnymi imprezy są: Telewizja Kablowa PROART, „Czas ostrzeszowski”, „Twój Puls Tygodnia”, „Nasze Strony Ostrzeszowskie” i Radio SUD.

Organizatorzy liczą na udział reprezentacji poszczególnych sołectw mikstackichoraz drużyny samorządu mieszkańców Mikstatu. Zgłoszenia uczestnictwa w imprezie przyjmowane są w Urzędzie Miasta i Gminy Mikstat (pokój nr 4)oraz przez Internet na adres: pklimek@mikstat.pl, można się będzie zapisać także w dniu imprezy przed rozpoczęciem grzybobrania.

Pierwsze drużyny już się wpisały na listę zgłoszeń, chociaż zgłaszający nie kryją wątpliwości czy ze względu na pogodę i bardzo skąpe opady deszczu w lesie będą grzyby? No cóż, wierzymy w przychylność przyrody w zasobnych lasach przedborowskich. Ponadto sama możliwość chodzenia po lesie, oddychania zdrowym leśnym powietrzem, żywego kontaktu z przyrodą daje tyle relaksu i satysfakcji, że na pewno warto na tych kilka godzin wyrwać się z domu. A podczas pikniku na „Placu pod dębem” gwarantujemy szereg dodatkowych atrakcji i dobrą atmosferę zabawy. Serdecznie zapraszamy.

Przemysław Klimek, UM w Mikstacie

Regulamin Mikstackiego grzybobrania i konkursów

©2020 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?