Nagroda dla młodzieży

Zgłoszenia do Młodzieżowej Nagrody im. Karola Wielkiego do 10 lutego 2014!

3, 2, 1 … Masz 16-30 lat i przygotowujesz projekt dla młodzieży, który promuje europejskie wartości? Może znasz kogoś, kto to robi? Jeśli tak, to przekaż informację: do 10 lutego szukamy kandydatów do Młodzieżowej Nagrody im. Karola Wielkiego 2014. Trzy najlepsze pomysły nie tylko zostaną zaprezentowane na forum całej Europy, ale otrzymają też fundusze na dalszy rozwój. Nie czekaj, zgłoś się już dziś!
Wyróżnienie przyznawane jest przez PE oraz Fundację Międzynarodowej Nagrody im. Karola Wielkiego z Akwizgranu, projektom realizowanym przez młodych

ludzi, zwiększającym zrozumienie, promującym rozwój wspólnej tożsamości europejskiej i dającym praktyczny przykład Europejczyków żyjących razem we wspólnocie.

Trzy wybrane przez europejskie jury projekty otrzymają fundusze na dalszy rozwój (5000, 3000 i 2000 euro), a laureaci zaproszeni zostaną do zwiedzenia siedziby Parlamentu Europejskiego (w Brukseli lub w Strasburgu). Uczestnicy konkursu, reprezentujący 28 krajów, spotkają się także podczas czterodniowej wycieczki do Akwizgranu.

Zwycięzcy 2013:

“Europe on track” – hiszpański projekt medialny dla młodzieży
“Discover Europe” – polski konkurs fotograficzny
“The Story of my Life” – estoński projekt wymiany młodzieży

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU

 

źródło: www.europarl.europa.eu/news/pl

©2020 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?