Wizyta w Strasburgu grupy samorządowców powiatu poznańskiego

GALERIA FOTOGRAFII

W dniach 9-14 czerwca br. zorganizowano wyjazd dla 43-osobowej grupy samorządowców powiatu poznańskiego. W programie wyjazdu znalazło się odwiedzenie takich miast jak Strasburg, Luxemburg i Paryż. Organizatorem wyjazdu był Prezes Zarządu Powiatu Poznańskiego Stowarzyszenia Sołtysów Województwa Wielkopolskiego Zbigniew Tomaszewski.

W trakcie zwiedzania Strasburga zorganizowano spotkanie w Parlamencie Europejskim z Europosłem Andrzejem Grzybem. Wejście do siedziby PE w Strasburgu było możliwe dzięki pomocy Biura Europosła w Ostrzeszowie. Panowie Europoseł Andrzej Grzyb wraz ze swoim asystentem Borysem Brzezińskim oprowadzając nas po gmachu parlamentu omówili na czym polega praca europosłów oraz funkcjonowanie samego Parlamentu.

Na uwagę zasługuje fakt, że wizyta w Parlamencie w Strasburgu była kontynuacją zapoczątkowanego we wrześniu 2014 r. wyjazdu do Europarlamentu w Brukseli, gdzie po raz pierwszy spotkaliśmy się z Europosłem Andrzejem Grzybem, któremu w imieniu uczestników wyjazdów składam serdeczne podziękowania za poświęcony czas.

Oprac.: Zbigniew Tomaszewski Prezes ZPP SSWW.

©2020 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?