WYJAZDY STUDYJNE

Na zaproszenie Posła Andrzeja Grzyba od 2009 roku brukselską i strasburską siedzibę parlamentu odwiedziło blisko 6 000 osób. Byli to przedstawiciele różnych grup i środowisk społecznych m. in. młodzi rolnicy, młodzież, laureaci konkursów lokalnych oraz olimpiad, konkursów przedmiotowych i plastycznych, działacze społeczni, samorządowcy, ludzie kultury, animatorzy społeczności lokalnych, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych, laureaci konkursów sportowych, turniejów sołectw, dawcy krwi i szpiku kostnego, laureaci konkursów i plebiscytów organizowanych przez lokalne media.

„Uczestnicy wyjazdów studyjnych mieli okazję zapoznać się na miejscu z funkcjonowaniem Parlamentu Europejskiego, a ja miałem możliwość rozmowy z nimi” – Andrzej Grzyb.

Tak wspomina wizytę p. H. Iglewska-Mocek z III LO w Kaliszu wraz  z podopiecznymi – laureatami konkursów:

„Oprócz wizyty w Parlamencie Europejskim mieliśmy okazję zobaczyć m.in. znany ośrodek akademicki we flamandzkim Leuven, w którym mieszkaliśmy przez cały czas naszego pobytu, Brugię o unikatowych walorach architektonicznych wynikających z różnorodności etnicznej tego regionu, która zdaje się odzwierciedlać motto „zjednoczeni w różnorodności”. Po trudach podróży udaliśmy się do Ostendy, będącej największym kurortem morskim Belgii, gdzie spędziliśmy czas na wypoczynku. Miłą niespodzianką była dla nas możliwość uczestniczenia w uroczystej kolacji z Panem Posłem Andrzejem Grzybem. Zafascynowała nas jego otwartość i umiejętność nawiązywania przyjemnych rozmów z każdym uczestnikiem wyjazdu. Jesteśmy bardzo wdzięczni i dziękujemy za zaproszenie  Panu Posłowi oraz  pracownikom Jego biura za ten niezwykły, wspólnie spędzony czas”.

IMG_1404

Poseł Andrzej Grzyb osobiście opowiada uczestnikom wyjazdu studyjnego do Brukseli o pracy w Parlamencie Europejskim – wyjazd młodzieży – laureatów konkursów objętych patronatem (26-30 maja 2016 r.).

 

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?