2 tysiące euro dla WOŚP – deputowani PO – PSL zagrali z Owsiakiem

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zawitała także do Parlamentu Europejskiego. Kolejny raz akcję wspomogli posłowie delegacji PO – PSL. Wśród nich był m.in. wielkopolski deputowany Andrzej Grzyb oraz jego asystenci – Borys Brzeziński i Łukasz Wilkosz.

– Zbiórka wśród deputowanych, naszych kolegów z Europejskiej Partii Ludowej powoli staje się tradycją – mówi Andrzej Grzyb, współprzewodniczący polskiej delegacji PO – PSL w Grupie Europejskiej Partii Ludowej. – W tym roku udało się nam zebrać ponad 2 tysiące euro.

WOŚP 2018 Andrzej Grzyb

Akcję zainaugurowała Monika Jagiełło współpracująca z europosłem Tadeuszem Zwiefwką. Jego asystentka do wsparcia Fundacji zachęciła innych europosłów, ale też ich asystentów i Polaków zatrudnionych w Parlamencie Europejskim. Wszytkim, którym idea WOŚP jest bliska sercu. Cała kwota już trafiła na konto fundacji pomagającej chorym i potrzebującym.

wośp 2018 zbiorowe

Polscy deputowani z grupy EPL od kilku lat włączają się w zbiórkę na rzecz WOŚP i tym samym propagują wśród polityków ze wszystkich krajów członkowskich niezwykłe zjawisko jakim jest przedsięwzięcie na czele, którego od lat stoi Jurek Owsiak.

Zdjęcia: Grupa EPL w Parlamencie Europejskim

Napisali o tym:

faktykaliskie.pl

©2023 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?