Marta Radomska

Absolwentka Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu im. Samuela Bogumiła Lindego na kierunku filologia germańska. Od 1 października do 30 listopada 2011 odbyła staż w biurze  Posła do Parlamentu Europejskiego Andrzeja Grzyba w Brukseli.

Czas, który spędziłam w Brukseli mogę z pewnością określić jako bardzo intensywny, a zarazem ciekawy i niesamowity okres w moim życiu. Staż w Parlamencie Europejskim – brzmi dumnie i trochę przerażająco dla kogoś, kto pierwszy raz znajduje się w tak niesamowitym miejscu.

Stres i niepewność minęły bardzo szybko, gdy tylko poznałam moje współpracowniczki – Agatę, Agnieszkę i Żanetę oraz asystentów Posła – Borysa i Łukasza.  Mogę śmiało powiedzieć, że lepszego teamu podczas mojej obecności w Brukseli zapewne nie było w całym PE 🙂 W mojej pamięci utkwiło wiele sytuacji i wydarzeń – tych wywołujących uśmiech, a także tych stresujących. Z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń było dla mnie organizowanie przez nasze biuro przedsięwzięcia promującego południową Wielkopolskę i moje rodzinne miasto Kalisz pod nazwą „KALISZ WEDDING”. Te dwa fascynujące miesiące wspominam bardzo miło. Nabyłam nowe umiejętności, zdobyłam  doświadczenie, zwiedziłam ciekawe miejsca i poznałam ciekawych ludzi.  Piękna Bruksela, imponujący budynek Parlamentu, a przede wszystkim przyjazna i rodzinna atmosfera w pracy zapadną mi w pamięci na zawsze. I właśnie za to chciałam podziękować Posłowi Andrzejowi Grzybowi, który dał mi możliwość odbycia stażu, a także Agacie, Agnieszce, Żanecie, Borysowi i Łukaszowi.

©2020 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?