Zhanna Garmych

W zeszłym roku szczególne wydarzenie miało miejsce w moim życiu – miałam możliwość odbycia stażu w Parlamencie Europejskim. To był dla mnie wielki zaszczyt i okazja do zdobycia doświadczenia w rozwoju krajów europejskich.

Przyglądałam się procesowi pracy zarówno w Brukseli, jak i podczas sesji plenarnej parlamentu w romantycznym mieście Strasburg. Każdy dzień mojego pobytu był pełen różnych ciekawych wydarzeń. Poznałam historię powstania Parlamentu, odwiedziłam Muzeum. Podczas pobytu przyglądałam się procesowi zarządzania dużym stowarzyszeniem – jest to odpowiedzialność za życie milionów ludzi.

Byłam pod wrażeniem, że ludzie, którzy tam pracują są skromni, a przy tym prezentują  bardzo wysoki poziom profesjonalizmu. Na każdym kroku spotykałam się z przyjaznym nastawieniem i wzajemnym zrozumieniem – czułam się jak prawdziwy członek dużej europejskiej rodziny. Taka praktyka była dla mnie bardzo przydatna, pozwoliła mi na zdobycie dużego doświadczenia. Kiedy wróciłam na Ukrainę, chciałam zrobić wszystko co możliwe, by ludziom w moim mieście żyło się lepiej .

Pragnę wyrazić moją wdzięczność dla Pana Posła Andrzeja Grzyba, za jego gościnność, życzliwość, zrozumienie i serdeczność. Jestem pełna pozytywnych i przyjemnych wspomnień. Dziękuję wszystkim członkom zespołu współpracowników Pana Posła – ludziom, którzy pomogli mi podczas mojego pobytu.

©2020 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?