Natalia Łucja Lipińska

Studentka w Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.W czerwcu i lipcu 2011 roku odbywała staż w biurze Posła Andrzeja Grzyba w Parlamencie Europejskim w Brukseli i Strasburgu.
Mimo, że staż odbywał się w trakcie moich wakacji akademickich był dla mnie większym przeżyciem i przyjemnością niż niejedna egzotyczna podróż. Pod opieką asystentów Posła – Borysa i Łukasza odkrywaliśmy wraz z innymi stażystami świat europejskiej polityki i dyplomacji. Przedzieraliśmy się razem przez gąszcze organizacyjnych problemów, zdobywaliśmy doświadczenie organizując spotkania i mieliśmy możliwość przyglądania się pracy na obradach Komisji Spraw Zagranicznych lub Podkomisji Praw Człowieka. Zachęcani i wspierani przez Posła, odbyliśmy nawet krótką wyprawę do kraju wina, serów i Napoleona – Francji. Stacjonując w Strasburgu, byliśmy świadkami inauguracji polskiej prezydencji i stęsknieni za domem mogliśmy spróbować polskiego przysmaku – kaszubskich truskawek.
Jestem niezmiernie wdzięczna, że mogłam wziąć udział w stażu w biurze Posła Andrzeja Grzyba, ponieważ pomimo że był to pracowity miesiąc, pozostanie mi w pamięci jako niezapomniana przygoda.

©2020 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?