Wypełnione zobowiązanie

Przywrócenie Sądu Rejonowego w Obornikach oraz rejestracja listy kandydatów PSL w wyborach do Parlamentu Europejskiego było tematem konferencji prasowej „jedynki” listy PSL, Posła do PE Andrzeja Grzyba oraz kandydata w wyborach do PE pochodzącego z Obornik – Krzysztofa Paszyka. W konferencji, która odbyła się w nietypowym miejscu, bo na obornickim rynku udział wzięli również Radni Rady Miejskiej w Obornikach Anna Rydzewska oraz Andrzej Ilski oraz Radny Rady Powiatu, Prezes PSL w Ryczywole Wiesław Wentland.

„Od samego początku Polskie Stronnictwo Ludowe stanowczo sprzeciwiało się likwidacji sądów rejonowych. Dokładnie rok temu na konferencji prasowej w Obornikach mówiliśmy o naszej walce o tutejszy sąd. Dziś możemy z całą stanowczością powiedzieć, że wypełniliśmy nasze zobowiązanie” – mówił Poseł do PE Andrzej Grzyb.

[http://tvwielkopolska.pl, http://oborniki.naszemiasto.pl]

Poseł odniósł się również do rejestracji listy kandydatów PSL w wyborach podkreślając, że pod listą poparcia dla kandydatów na posłów do PE zebrano ponad 25 tysięcy podpisów, w tym ponad tysiąc w powiecie obornickim. Jest to druga zarejestrowana lista komitetu w Wielkopolsce, pierwsza zarejestrowana przez PSL w całej Polsce” – dodał Andrzej Grzyb.

Po konferencji uczestnicy złożyli kwiaty pomnikiem Papieża Jana Pawła II w 9. rocznicę Jego pogrzebu.

Oprac. Kinga Kołodziejczak

Konferencja prasowa na Rynku w Obornikach Wielkopolskich, w której udział wzięli: Poseł do PE, Prezes ZW PSL w Woj. Wlkp.  Andrzej Grzyb oraz Wiceprezes PSL, Kandydat PSL w wyborach do PE Krzysztof Paszyk, Radni Rady Miejskiej w Obornikach Anna Rydzewska oraz Andrzej Ilski, Radny Rady Powiatu, Prezes PSL w Ryczywole Wiesław Wentland.

 

Konferencja_Oborniki

Złożenie kwiatów przed pomnikiem Papieża Jana Pawła II w 9. rocznicę pogrzebu, Rynek w Obornikach Wielkopolskich

Poseł do Parlamentu Europejskiego Andrzej Grzyb razem ze Starostą Szamotulskim Józefem Kwaśniewiczem oraz Wiceprezesem ZW PSL w Wielkopolsce Krzysztofem Paszykiem  złożyli kwiaty i zapalili znicz przy ,,Otorowskim Dębie Pamięci Katyń 1940-2010”, 9 kwietnia 2014 – Otorowo (powiat szamotulski)

Przed_debami_Otorowo
Konferencja prasowa w Szamotułach

Konferencja_Szamotuly
Konferencja prasowa w Międzychodzie
Konferencja_Miedzychod

Spotkanie z mieszkańcami powiatu międzychodzkiego

Spotkanie_Miedzychod

©2024 Andrzej Grzyb - Poseł do Parlamentu Europejskiego  |  Polityka Prywatności

Top

Log in with your credentials

Forgot your details?